Meist

Olete jõudnud Just Lastele lastekaupade e-poodi. 

Just Lastele e-pood pakub kvaliteetseid lastekaupu. Esindatud on sertifikaatitega pärjatud Prantsusmaa kaubamärk JANOD, Inglismaa kaubamärk Le Toy Van, Hollandi kaubamärk JIP ning USA kaubamärgid HotSlings, Milk Band ja Baby Leggings. Valikus on huvitavad ja põnevad pusled, koguperemängud, arendavad mänguasjad, rollimängud (nukumajad ja nukumööbel, kõik vajalik väiksele koduperenaisele, kindlused, piraadilaevad, kõik vajalik väiksele töömehele, autod ja garaazid), muusikariistad, jooksurattad, kiiged, kiikhobused ja erinevad sisustuselemendid. Toodete puhul on kasutatud kvaliteetseid materjale, enamasti on eelistatud puitmaterjal plastmassile, kõik selleks, et Teie laps saaks mängida mänguasjadega, mis on talle parimad.

Paljud meie e-poes pakutavatest toodetest on laos kohe olemas. E-poes on ka tooteid, mida on võimalik tellida, nende toodete puhul saab tootekaardi kaudu saata meile päringu ning siis võtame Teiega ühendust.

Loodame, et leiate meie tootevalikust just endale meelepärase kingituse ning ootame ka Teie ettepanekuid uute toodete osas.

 

Just Lastele e-pood

tel. 53 226 996, e-mail: info@justlastele.ee

 


Juriidiline isik:

Rest Art Group OÜ

Reg. nr. 10921913

KMKR nr. EE100823899